• bilgi@segm.org.tr
img
FİNANS & EKONOMİ PROGRAMLARI

Finans ve ekonomi alanlarında;
   • Temel bilgileri, finansal kararlar almayı ve risk yönetimini,
   • Erken uyarı sinyallerini okumayı,
   • Organizasyonun verimliliği ve karlılığı ile başarılı finans yönetimini hedefleyen,
   • Sürdürülebilir, profesyonel, yetkinlik geliştirmeye ve farkındalık kazandırmaya odaklanan özgün programlar

Bu eğitim programında, katılımcıların davranışsal finans kavramına ilişkin temel bilgileri edinmeleri, finansal kararların alınması sırasında karşılaşılabilecek tuzaklar hakkında farkındalık kazanmaları amaçlanmaktadır.
Bu eğitim programında, finansçı olmayan katılımcıların temel finans kavramları ve dinamikleri ile finansal kararların alınma aşamaları hakkında bilgileri edinmeleri amaçlanmaktadır.
Bu eğitim programında, katılımcıların finansal risk yönetimi hakkında temel bilgileri edinmeleri, risk yönetiminde kolaylaştırıcı ipuçları hakkında farkındalık kazanmaları amaçlanmaktadır.
Bu eğitim programında, katılımcıların alacakların yönetimi ve tahsilat süreçleriyle ilgili erken uyarı sinyalleri hakkında temel bilgileri edinmeleri amaçlanmaktadır.
Bu eğitim programında, her düzeyde yönetici olarak görev yapan katılımcıların finansal konular hakkında temel bilgileri edinmeleri ve farkındalık kazanmaları amaçlanmaktadır.
Bu eğitim programında, katılımcıların ekonomik kriz ortamlarında finansal yönetim ilkeleri doğrultusunda atılması gereken adımlar ve uygulama prensipleri hakkında temel bilgileri edinmeleri amaçlanmaktadır.
Eğitimin amacı, katılımcılara müşterilerinin isteklerini net bir şekilde ifade edebilmesini sağlamak, telefonda kontrolü sağlayabilmek, müşteriyi kaybetmeden ödeme sözünü alabilmek ve doğru tahsilat teknikleri konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır.
Bilgi almak için tıklayınız