• bilgi@segm.org.tr
Projeler

Kariyer Etkisi Projesi

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği ve Sürdürülebilir Eğitim Gelişim ve Mükemmellik Derneği'nin hayata geçirdiği Kariyer Etkisi projesine başvurular başlıyor.

Sürdürülebilirliği anlamak, etkin projeler tasarlayarak hayata geçirmek, liderlik becerilerini geliştirmek, network yaratma yöntemlerini öğrenmek, kişisel gelişim planları yapmak amacıyla başlatılan proje; üniversite öğrencisi ve yeni mezun gençlerin toplumdaki ve iş hayatındaki yerlerini kuvvetlendirmeyi amaçlıyor.

Projede yer alacak gençler; kişisel farkındalık, bireysel motivasyon, etkin iletişim, liderlik ve yönetim, yaratıcı düşünme ve problem çözme becerileri, zaman ve stres yönetimi ile sürdürülebilirlik konularında çevrimiçi eğitim alacaklardır. Ayrıca; gençlerin, harekete geçerek iş ve sosyal çevrelerinde sürdürülebilirliğin yaygınlaştırılmasında öncü olmaları hedeflenmektedir. Eğitimlerin sonunda gençlere birebir mentorlük desteği verilecektir.

Kimler Başvurabilir?
* 19-25 yaş arası,

* Üniversite öğrencisi veya yeni mezun,

* Yüksek kariyer hedeflerine sahip ve başarı odaklı,

* Toplumsal sorunların farkında olan ve bu sorunlara çözüm üretmek isteyen,

* Sivil toplum kuruluşlarında halihazırda sosyal gönüllülük yapan ve yapmış olan.

Kariyer Etkisi programına başvuru yapan adaylar, yukarıdaki kriterler doğrultusunda yapılacak değerlendirmenin ardından eğitim programına dahil edileceklerdir. Seçilen adayların ilgili eğitimlere katılma taahhüdü vermeleri beklenmektedir. Eğitim programı bedelsizdir. 8 Haziran-27 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek eğitim ve mentorlük programına başvurular 19-26 Mayıs 2020 tarihleri arasında yapılabilmektedir.

Proje hakkında detaylı bilgi almak için:
info@surdurulebilirlikadimlar.org

Başvuru Formu için tıklayınız